راهنمای دریافت گزارشات از وضعیت تراکنش مالی در پنل سیستم گزارشات ایران کیش

سیستم گزارشات درگاه این امکان را برای پذیرندگان فراهم می نماید که از وضعیت تراکنش خود به صورت آنلاین مطلع شده و پذیرندگان می توانند تنها  ۲۰ دقیقه بعد از انجام تراکنش از طریق درگاه اینترنتی شرکت ایران کیش ، وارد سیستم گزارشات  اختصاصی خود شده و نسبت به دریافت گزارش اقدام نموده و از وضعیت تراکنش خود اطمینان حاصل نمایند.

برای دریافت گزارش تراکنش ابتدا وارد سیستم گزارشات شوید و از منوی سمت راست به قسمت گزارش درگاه اینترنتی مراجعه کرده،سپس با انتخاب تاریخ، و بازه زمانی مناسب و بدون انتخاب شماره حساب بر روی گزینه “جستجو” کلیک نمایید.(توجه داشته باشید شماره حساب انتخاب نشود.)

همچنین با انتخاب گزینه خروجی اکسل می توانید جزيیات تراکنش را به صورت فایل اکسل ذخیره نمایید.

تذکر

پذیرندگانی که دارای بیش از یک درگاه از شرکت ایران کیش ، می بایست با انتخاب پایانه مناسب در قسمت “شماره پایانه “نسبت به دریافت گزارش از تراکنش مورد نظر خود را اقدام نمایند.(در قسمت پایانه با تایپ عدد  0200 با حروف لاتین پایانه های فعالبه صورت پیش فرض برای شما نمایش داده خواهد شد.)

پس از نمایش گزارش تراکنش های مورد نظر با حرکت دادن نوار تولبار واقع در پایین قسمت گزارشات به سمت چپ، می توانید از وضعیت پرداخت مطلع شوید.

 

سایر قسمت های سیتم گزارشات درگاه (داشبورد)هر ۲۴ ساعت برای گزارش گیری به روز رسانی خواهند شد.

توضیحات وضعیت تراکنش

چنانچه وضعیت پرداخت موفق ثبت شده باشد،مبلغ تراکنش با پذیرنده تسویه خواهد شدو در صورتی که گزارش وضعیت ناموفق را نشان دهد تراکنش نا موفق تلقی شده و درصورت کسر وجه از حساب کاربر مبلغ کسر شده طی ۷۲ ساعت عودت خواهد شد.

سیستم گزارشات با ثبت علت ناموفق بودن تراکنش برای پذیرنده این امکان را فراهم می کند که از علت ناموفق بودن تراکنش مطلع شود پس از بررسی علت و حل مشکل ،مجددا برای انجام  تراکنش امتحان کند.

تسویه حساب به چه صورت انجام می شود؟

تمامی پرداخت هایی که در سییستم گزارشات با وضعیت موفق ثبت شده اند با پذیرندگان تسویه خواهد شد و در صورت ناموفق بودن وضعیت تراکنش ،شرکت مسئولیتی در خصوص تسویه مبلغ با پذیرندگان نخواهد داشت.

دقت داشته باشید مطابق با قوانین شاپرک مبنی بر تسویه حساب با پذیرندگان،تسویه ها هر ۲۴ ساعت به صورت اتوماتیک انجام می شود بدین صورت که  مجموع مبالغ تراکنش های انجام شده در روز جاری به صورت اتوماتیک در روز بعد با پذیرنده تسویه خواهد شد.